was successfully added to your cart.

Nowa twarz w SalsaKings 🙂 🙂 🙂 Od dzisiaj i w każdy czwartek o godzinie 18:00 Salsa Solo poziom otwarty z Karoliną Potakowską.

Karolina zaczęła trenować salsę w 2004 r. Umiejętności taneczne i trenerskie rozwijała pod okiem cenionych na scenie międzynarodowej tancerzy, choreografów oraz pedagogów tańca . Swoją przygodę z tańcem zaczęła jako mała dziewczynka, uczęszczając na lekcje baletu i tańca nowoczesnego. W salsie zakochała się jako nastolatka.

Dzięki wytrwałości i pracowitości po kilku latach szkoleń i treningów została instruktorem tańca. Niejednokrotnie brała udział w licznych pokazach i animacjach, tańcząc dla wielkich firm i koncernów. Uważa, że bardzo ważna jest ciągła praca nad sobą, dlatego nieustannie rozwija swoje umiejętności. Uczestniczy w licznych kongresach i warsztatach, co daje jej możliwość prezentacji scenicznej oraz nauki u wspaniałych tancerzy salsy z całego świata m. in. Frankie Martinez, Eddie Torres, Griselle Ponce.

Karolina charakteryzuje się tym, że całym sercem angażuje się we wszystko co robi, a taniec jest jej wielką pasją. Poza tańcem fascynują ją także podróże, dlatego czasem znika z tanecznego parkietu w poszukiwaniu nowych inspiracji.

Prowadząc zajęcia Karolina dużą wagę przywiązuje do samopoczucia kursantów, pomaga im przełamać opory oraz nabrać pewności siebie i świadomości własnego ciała. Stara się pokazać, że tańcem można i trzeba się bawić, a ciało jest pięknym narzędziem pracy.

opis i zdjęcie zaczerpnięte ze strony Akademia Artystyczna

 

The Salsa Kings

Centrum Handlowe Batory
ul. 10 lutego 11
Gdynia
Biuro zapisów telefonicznych
Pon.- Sob 9:00 do 21:00, NIedz- 11;00 do 17:00
Recepcja czynna jest:
Pon - Pt 10:00 do 21:00
Sob. 10:00 do 19:00
Niedz. 11:00 do 17:00

tel: 664 692 423
e-mail: bok@salsakings.pl

0
Connecting
Proszę czekać...
Wyślij wiadomość

Przepraszamy! Nie ma nas online. Zostaw nam wiadomość, a my postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak to możliwe.

Imię
* Email
* Treść wiadomości
Czat z doradcą Salsa Kings
* Imię
Jesteśmy online!
Prosimy o opinię.

Pomóż nam pomagać jeszcze lepiej. Zostaw swoją opinię.

Jak oceniasz rozmowę z doradcą?